Grįžimas namo - uždek savo vidinę Šviesą

Iki kurso pradžios liko

D
Val
Min
Tai yra 5 dienų galingas transformuojantis on line kursas. Kursą sudaro 5 pamokos, vykstančios vakarais, kas antrą dieną: pirmadienis, trečiadienis, penktadienis, pirmadienis, trečiadienis. Pamokos trukmė apie 2 valandas.
Kiekvieną pamoką sudaro 3 dalys
Teorija
Klausimai ir atsakymai
Galingos vedamos meditacijos
Kiekvienai kurso grupei sukuriama atskira Facebook grupė, kurioje
Palaikymas ir vedimas kurso metu ir po jo
Pamokų įrašai
Vedamų meditacijų įrašai
Pasidalinimai grupės narių apie vykatančias transformacijas
Kurso programa:
  • Pasiruošimas, susitarimai - atėjimas į Žemę, fizinis gimimas, parentalinės matricos, programų įdiegimas. Praktika Čakrų balansavimas ir harmonizavimas.
  • Daugialypiškumas: mūsų visi kūnai, ryšys su visais kūnas. Praktikos: Eterio kūno valymo praktika, širdies blokų transformavimo praktika.
  • Blokai ir protas: matricos iliuzijos. Transformacija ir krizė. Mus valdantys agregorai. Savybių transformavimo pratimas. Praktikos: programų transformavimas, išsilaisvinimas is 3d, DNR kvantinė praktika.
  • Širdis, gyvenimas širdimi, Sielos budimas. Meilė, džiaugsmas. Praktikos: sielos kristalo praktika, aukštųjų čakrų praktika - tapimas kūrėju. Papildoma praktika pakelianti vibracijas.
  • Absoliučios energijos - 4 Stichijos: kaip galime jas pasitelkti. Praktikos: 4 stichijų aktyvavimo praktika, Tapimas 5 elementu. Papildoma dovana kiekvienam dalyviui.

1

Mielieji, kviečiu jus į transformuojantį kursą, kurio metu ne tik labiau pažinsite save, išsilaisvinsite iš Jus varginančių blokų bei programų, bet patys savyje uždegsite savo vidinę šviesą. Ateikite į pirmą pamoką tik už 1 EUR ir jei jausite kad norite tęsti ir šis kelias Jums, galėsite sudalyvauti visame 5 pamokų kurse.

Trukmė

10 val.

10 galingų vedamų meditacijų, daug teorijos
Kaina

1121

Išvalyti