Apie mane

Aš nesu nei guru, nei mokytojas – esu tiesiog Visatos įrankis, kuris dirba su žmonėmis kurie kreipiasi į mane. Esu tik veidrodis tavęs pačio, kuris parodys ir leis tau pačiam suprasti koks blokas (programa, iliuzija) tau trukdo judėti ir grįžti į save. Esu Dvasinis šauklys, kuris per save leis tau pačiam tapti geresne savęs versija.

Esu Artautas Jasinskas, 38 m. Teko daug patirti savo kelyje, tiek žemiškų iššūkių, tiek dvasinėje srityje atradimų. Aistra žinoti, patirti, išmokti, padėti aplinkiniams, visuomet vedė šiuo keliu. Nors turiu  fizikos ir telekomunikacijų aukštuosius išsilavinimus, tačiau mano dvasinis kelias mane vedė vis tolyn ir gilyn, vis arčiau savęs ir tikrojo aš ir noro padėti kitiems.

Matau ir jaučiu subtilius dalykus, matau žmogaus vidinius blokus, kurie trukdo jam judėti tolyn. Aš tikiu, kad mes vis čia ateiname tam, kad išmokti tam tikras pamokas bei tapti geresnėmis savo versijomis ir mano darbas yra tik parodyti duris, įteikti raktą, tačiau į kelionę Jūs leidžiatės patys aš tik galiu lydėti Jus Jūsų kelionėje.

Mano kelionė

Mano kelias prasidėjo dar vaikystėje, kai vietoj žmonių aš matydavau tiesiog splavotus burbulus, pasakius tai tėvams – man aiškiai buvo pasakyta, kad to negalima garsiai kalbėti – nes tai yra negerai. Ir palaipsniui šios savybės užsidarė – užsidėjo „blokas“. Tuo metu aš to net nesuvokiau ir gvenau atrodo puikų gyvenimą, nors viduje vis kildavo vidinis balsas, kuris man nuolat kartojo “ kažkas ne taip, kažko trūksta”. Visata man vis siuntė subtilius ženklus, tačiau aš jų negirdėjau, mano protui buvo lengviau tai atmesti ir ignoruoti. 2014 metais man buvo labai sudėtingas gyvenimo etapas: išėjo man artimi žmonės, sugriuvo darbai, nebeliko draugų – tai buvo vienas juodžiausių mano gyvenimo etapų. Pamenu man buvo vidinė trauka nuvykti į bažnyčią – pats nepamenu nei kaip ten atsidūriau, nei kas mane įleido, tačiau aš ten prasėdėjau tris paras – man nereikėjo nei valgyti, nei gerti ( tik zakristijonas ateidavo pažiūrėti ar aš vis dar gyvas). Man ten bebūnant atėjo suvokimai, kad aš bėgau pats nuo savęs, kad aš bėgau nuo to, dėl ko atėjau į šį fizinį pasaulį. Iš bažnyčios aš išėjau kitoks, aš išėjau tikras aš.

Po šios patirties prasidėjo mano antrasis gyvenimas. Esu dėkingas sau ir Visatai už atvestus mokytojus į mano kelią, kurie man padėjo atsidurti čia.

Per tuos metus surinkau nemažą bagažą įvairių praktikų, meditacijų (cigun – virš 5 metų, Osho praktikos – virš 4 metų, Sufistinės meditacijos, Šamaninės ceremonijos, psichologiniai bei parapsicholojos seminarai (dr. A. Azarov), įvairūs kursai ir mokymai: Transpersonalinė psichologija, Kosmoenergetika, Zoroastrizmas, kol į mano gyvenimą atėjo vedlys, kuris man padėjo grįžti į save – Aya).

Po patirties, grįžimo į save ir atsiminimo kas ir kodėl aš esu šioje fizinėje dimensijoje man atsivėrė mano Sielos, mano širdies žinios, kuriomis ir pradėjau dalintis ir tarnauti žmonijai. Šis kelias ir būdas kaip tai darau yra unikalus, nes kiekviena Siela yra unikali ir turi savus aspektus bei instrumentus, kuriais neša šviesą šioje planetoje.