Kubilas uodeginė valdymo skydas MN07D2 už Winer Jazzi Monalisa spa 2 siurblių,be oro pūstuvas

€154.70

Pridėti prie pageidavimų

į viršų

Produkto aprašymas


kubilas ekrano klaviatūra skydelio pakeitimo Winer Monalisa & Jazzi spa 2 siurblių

Įsitikinkite, kad jūsų skydas yra tokia pati, kaip toliau

MN07D2 su 2 siurblių,be oro pūstuvas ( Gamyklinis modelis )

MONALISA TY - MN07D1 su 2 siurbliai, vienas pūstuvas ir šildytuvas ( Pasirinktinai Modelis )

Keletą vienetų, turimų atsargų, nes nustoja gaminti

Kai jie yra parduodami, jie bus perregistruotas, ir neįmanoma gauti

Dėl išsamesnės informacijos,prašome susisiekti su mumis greitai.

Svarbu:

1: jei Cutom Mokesčiai: Mes nesame atsakingi už kliento jokių muito mokesčius.jei turite specialių pageidavimų krovinio vertė rašyti, prašome palikti mums pranešimą su jūsų užsakymą.jei ne, mes rašyti produkto žemiau 20usd laivybos knygoje ir įprastų laivų tvarka.Taip pat parašyti protingą žema prekių vertė, kai už greitas pristatymas tvarka.Dar kartą, Mes nesame atsakingi už jūsų muito mokesčius.jei negalite priimti, prašome įsakymu nr.

2: Žala: Mes Pakuotės mūsų produktas geras conditon prieš pristatymas.bet todėl, nes tai labai ilgas atstumas iš Kinijos į Savo šalį, taip anyting, Kai Jūs Pasirašyti Paketas, Prašome atidaryti langelį tikrinti viską pirmas.Jei produktas jokią žalą, prašome padaryti prieš vaizdo pašte žmonės ir siūlo mums oficialus pašto tarnyba docuemnt įrodyti žalą.jei ne, mes negalime priimti bet kokį skundą.

3: Ginčų: Prašome nr. atidarykite ginčų, jei turite kokių nors problemų, mūsų produktas.Prašome kalbėti su mumis tiesiogiai, Mes ir stovime čia, kad išspręsti iš problemą su jumis draugiškas.ginčas nėra geras būdas spręsti problemą.

4: Už Atsiliepimus: Prašome palikti mums tik 5 žvaigždučių gerų atsiliepimų.tai svarbu mūsų parduotuvėje.žmonės, kurie mus palieka 5 žvaigždučių, gausite nuolaidą iš mūsų kitą kartą.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Modelio Numeris MN07D2

Panašūs produktai