Neewer 58mm Objektyvu ir Filtro Komplektacija: Plataus Kampo Objektyvo Artinimo Objektyvas, ir Filtras Nustatytas (Makro, ND, UV, CPL, FLD) Canon EOS Rebel

€28.31

Pridėti prie pageidavimų

į viršų

Produkto aprašymas


Neewer 58mm Objektyvu ir Filtro Komplektacija: Plataus Kampo Objektyvo Artinimo Objektyvas, ir Filtras Nustatytas (Makro, ND, UV, CPL, FLD) Canon EOS Rebel T7i SL2 T6i T6s T6 T5i T5 T3i 80D 77D 70D 60D Kameros su 58mm Objektyvai

PASTABA: Šis rinkinys yra suderinama su visais 58mm lęšius.Prašome patikrinti, ar jūsų fotoaparato objektyvo sriegio dydis prieš užsakant.Savo fotoaparato objektyvo sriegio dydis bus pažymėtas kažkur ant objektyvo barelį arba spausdinta po savo objektyvo dangtelis.Šis skaičius yra visada prieš "?" (skersmuo) simbolis.Pavyzdžiui: "?" 58 = 58mm objektyvo sriegio dydis.

Jis tinka fotografuoti šeimos nuotraukos, nekilnojamojo turto fotografija, peizažas, ir gali būti naudojamas visų rūšių fotografai.

Teleobjektyvą skatina savo priartinimo galimybes.Plataus kampo Objektyvas meistriškai fiksuoja interjero, architektūros ir kraštovaizdžių. 2-in-1 plataus kampo objektyvas yra nuimamas makro objektyvo, išdidintų, aukštos išsamiai fotografija.

ND filtrai (Neutralaus Tankio) sumažinti šviesos kiekį pasiekti kino nepakeičiant spalvos.Jie gali būti naudojami, kad lėtesnį užrakto greitį.Taip pat gali būti naudojami siekiant geriau atskirti objektus nuo fono, leidžiant platesnė diafragma, efektyviai mažėja gylis.

Arti Filtro Rinkinys (+1,+2,+4,+10) gali padidinti didinimo užfiksuoti kiekvieną detalę.

UV filtras apsaugo objektyvą nuo įbrėžimų, pašalina pirštų antspaudus ir sugeria uv spinduliai, suteikia daugiau kontrasto vaizdo ir skaitmeninių vaizdų.

CPL filtras pašalina nepageidaujamus atspindžius nuo nemetalinių paviršių, pavyzdžiui, vandens ar stiklo ir padidina spalvų ir kontrasto pagal redcing atspindžius nuo nemetalinių paviršių, kerpant per migla.

FLD filtras leidžia fotoaparatą naudoti esant fluorescenciniam apšvietimui ir suteikia natūralios šviesos, spalvos, kai yra blogos sąlygos.

Išardomi Gumos Objektyvo Gaubtas: Išplėsti į visas ilgis naudoti artinimo objektyvas; Žlugimo midway plataus kampo nuotraukas; Dvigubo sriegių sriegimo kalno, taip pat leidžia jums pridėti objektyvo dangteliai, filtrai, ar kiti priedai ant kapoto pati, be reikia pašalinti gaubtu pirmas.

Universalus 58mm kamera tulpių objektyvo gaubtą, gali padėti išvengti raketos - tie apskritimai šviesos, kurios gali lydėti nuotraukas, kuriose yra stiprus šviesos šaltinis yra tik už rėmelio ribų.

1 x 0.43 x Plataus Kampo Objektyvas

1 x 2.2 x Artinimo Objektyvas

1 x Filtrų Komplektas (UV, CPL, FLD)

1 x Close Up Filtras Nustatytas (+1 +2 +4 +10)

1 x ND Filtrą (ND2 +ND4 +ND8)

3 x Filtro Maišelis

1 x Tulpė Objektyvo Gaubtas

1 x Objektyvo Dangtelis

1 x Anti-drop Pavadėlio

1 x Valymo servetėlės

1 x Gumos Objektyvo Gaubtas

1 x Objektyvo Oro Pūtimo

1 x Objektyvo Valymo Pen

1 x Šepetėlis

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Tipas Objektyvas, ir Filtras Nustatytas
Modelio Numeris 10094845
Prekės Pavadinimas neewer
Pakuotė Taip

Panašūs produktai