10ml OD30xID22xH30mm liejimo grafito tiglį už metalo lydymosi

€2.98

Pridėti prie pageidavimų

Įrankiai

Produkto aprašymas


Dydis stalo , tiesiog spustelėkite jį, jei jums reikia žemiau dydis 1.Aukštos grynas, baudos poliruoti grafito tiglis: išorinis skersmuo x aukštis 2 mm.Su dangteliu, aukštos grynas , baudos poliruoti grafito tiglis: išorinis skersmuo x aukštis 3 mm.Lydymosi aukso grafito tiglį ( double loop ): 4.Lydymosi aukso grafito tiglį ( be kilpos ): Priimti individualų, tiesiog susisiekite su mumis!!Kaina gali būti sumažinta, jeigu didelis kiekis

10ml OD30xID22xH30mm aukštos gryno grafito tiglį už metalo lydymosi

Graphtie tiglis yra talpykla patraukti metalo lydymo krosnis ir jis gali atlaikyti ekstremalių temperatūrų, su kuriomis susiduriama kt.), lydyti metalus.Tiglis medžiaga turi turėti daug lydymosi temperatūra didesnė nei metalo yra lydomas ir jis turi būti geras tvirtumas net kai balta karšta.

Grafito tiglį gali atlaikyti aukštą temperatūrą, ir turi gerą atsparumą cheminė erozija ir šilumos smūgio.Ypač grafito tiglis yra ideali lydymo, aliuminio, vario ir kt.

Privalumai grafito tiglį už metalo lydymosi :

1, grafito tiglį, geras terminis stabilumas: pagal naudodami sąlygos grafito tiglį snap karščio ir šalčio,

2. Grafito tiglį geras atsparumas korozijai, atsparumas smūgiams veiklos, siekiant užtikrinti patikimumą ir produktų kokybę.

3. Grafito tiglį gera atsparus stiprių rūgščių, stiprių šarmų.

4. Gera šilumos perdavimo naudingumo grafito tiglis: gali gerokai sutrumpinti lydymosi laiko ir taupyti energiją.

Pelenų kiekis buvo mažesnis nei 0,1% grafito tiglį, siekiant užtikrinti, kad tauriųjų metalų lydymo nėra užterštas.

6. Savybės: pasižymi gera šilumos laidumas ir aukštos temperatūros varža, esant labai aukštai temperatūrai naudojimo procesas, mažas šiluminio plėtimosi koeficientas, šilumos smūgio, grūdinimas turi tam tikrą deformacijos atsparumą.Iš rūgštinis ir šarminis tirpalas stiprus, atsparumą korozijai, puikią cheminis stabilumas.Lydymosi aukso, sidabro, platinos ir kitų tauriųjų metalų ir kitų lydinių su didelio grynumo grafito tiglį, produktus su aukštos temperatūros varža, oksidacijos atsparumas atsparumas korozijai atsparumas geras, ilgas tarnavimo laikas.

Pastaba:

Jei jums reikia didelio kiekio, svorio, daugiau nei 2 kg, mes išsiųsti prekes Express, prašome susisiekti su mumis apskaičiuoti krovinių, kaina dėl interneto, yra neteisingas.

F KL.

1: Kiek yra šilumos varža gryno grafito?

Visi gryno grafito produktų pradės būti oksiduotas nuo 400 laipsnių celsijaus, greitis iki 900 laipsnių celsijaus.Jei naudojate dulkių krosnis ar dujų krosnis temperatūros kontrolės 2800 laipsnių, ir jei jūs naudojate elektros krosnių, kurios kontrolę pagal 1800 laipsnių celsijaus oro.Aukšto grynumo ir poliravimo grafitas yra naudinga pratęsti tarnavimo grafito produktų.silicio karbido, grafito tiglį Naudoti aukščiausia temperatūra 1800 laipsnių , bet naudojant kokį krosnis.

2. Gali grafito produktai turi būti pritaikyti ?

Taip, gali būti pritaikytas, kaina, pagrįsta dydžio ir sudėtingumo , todėl prašome pateikti piešimo ir kiekis, mes apskaičiuosime kainą.

3. Pristatymo terminas:

Mes galime pasirūpinti pristatymas per 3 dienas po gauto apmokėjimo ,išskyrus individualų produktų.

4: turėčiau pasirinkti, kokios rūšies tiglį ?

Jei jums naudoti Dujų arba Kokso Krosnių, žemiau 1350 laipsnių Celsijaus, aš siūlau jums pasirinkti silicio karbido, grafito tiglį, lydymosi, kad naudojamos kokso krosnių žemos kainos ir ilgą tarnavimo laiką.Gryno grafito negali būti naudojamos kokso krosnių ir dujų krosnis.Nes tai priklauso turtingas deguonies.Jei naudojate atsparumas krosnių, šildymo, gryno grafito ir koksuojant silicio tiglį gali būti naudojamas.Gryno grafito tiglis yra naudojamas naftos perdirbimo, pavyzdžiui, aukso gryninimo iki 99.99%.Taigi, tai yra naudoti eksperimentams mokykloje paprastai.

Carbonized silicio tiglį turi šiek tiek taršą, Bet neturite paprastai turi didelę įtaką.Dažniau taikyti pramonėje.Sąnaudų taupymo.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Dalelės smulkių dalelių grafito
pristatymas metodas Kinija paštu, galite pasirinkti kitą kelią, jei didelis kiekis, tiesiog susisiekite su mumis
Tipas Kita
Pavadinimas Grafito Tiglis
Tiekimo Tipas Gamintojas
PAVIRŠIUS bauda poliruoti, daugiau sklandžiai
Grynumas 99%
2 funkcija Atsparumas oksidacijai
Applicaiton liejimo ,lydymo, eksperimentuoti, aukštos temperatūros
Funkcija 1 Aukštos grynas, baudos poliruoti
3 funkcija Nedidelės taršos išvengti sukibimas
Modelio Numeris BJ-C5

Panašūs produktai