BR WiFi Smart Plug Lizdo Bevielis Elektros Lizdas Smart Gyvenimas/Tuya App Nuotolinio Valdymo Dirbti su Alexa, Google, Namo Nr. Stebulės Reikia

€7.39

Pridėti prie pageidavimų

į viršų

Produkto aprašymas


WiFi Smart Plug RGB Belaidės Elektros Lizdas Smart Gyvenimas/Tuya App Nuotolinio Valdymo Dirbti su Alexa, Google, Namo Nr. Stebulės Reikia

Pagal MoesHouse

Produkto Savybės:

1. RGB Scenos apšvietimo ir Elektros Stebėti Pasirinktinai: Šis kištukas yra įvairių rūšių-neprivalomos funkcijos su RGB scenos apšvietimo ir elektros stebėti,kurie suteikia s jums patogią atmosferą tamsoje derinant skirtingas spalvas, siekiant patenkinti savo skonį .Be to,galios ekranas leidžia realiu laiku stebėti elektros energijos būsenos prijungti prietaisai ir lengvai padeda išlaikyti elektros kainos sumažėjo. (Dėmesio:yra šešios standartus su įvairių tipų ir funkcijas, pasirinkti,prašome patvirtinkite, kad vienas tinka jūsų namuose tinkamai.)

2. Valdymas iš bet Kur : Smart Gyvenimas/Tuya smart app padeda jums prijungti jūsų smart plug į jūsų namus 2.4 Ghz "Wi-Fi".Galite nuotoliniu būdu kontroliuoti bet kokį lengvųjų elektroninių iš bet kur, kur jūs norite, su A pp.

3. Laikmatis ir Planavimas: savo Ruožtu prijungti prietaisai įjungti ir išjungti per paskirtą laiką.Tvarkaraštis kambarį ventiliatorius, įjungti ryte arba planuoti savo vaikams " žibintas išjunkite, leiskite jiems žinoti, tai prieš miegą.

4. "Hands-free Valdymas Balsu : smart plug dirba su Alexa, Google Namų ir IFTTT palaikomi įrenginiai lengvai balsu.

5. Kontroliuoti su viena programa: Smart Gyvenimas/Tuya smart app dirba su daug protingo namo įrenginius, leidžia lengvai kontroliuoti jūsų namuose iš bet kurio "Android" arba " iOS " įrenginio.Ne Stebulės Reikia .

Pastaba: smart plug veikia su bet kuriuo garantuotas 2.4 GHz (gali ne 5 GHz)belaidžio tinklo be atskiro centru.

Q&A:

1.Q:Ar visus standartus savo funkcijas RGB ir Galios stebėti?

A: Ne,yra įvairių variantų su įvairių funkcijų, kad jums pasirinkti iš.Prašome patvirtinti tai, ką jums reikia būti naudojama jūsų namuose, prieš užsakant,skirtingose šalyse gali turėti skirtingas kištuko tipas.

2.Q:aš galiu kontroliuoti pereiti, jei esu ne namie?

A:Taip, galite nuotoliniu būdu valdyti savo kištuką ir patogiai ją įjungti/išjungti bet kur,bet kuriuo metu.

3.Q:ar galiu programos tvarkaraštį save?

A:Taip,mūsų kištukas yra programuojamos.Jūs galite programuoti savo tvarkaraštį laisvai.Net nustatyti individualų laikas "on/off" į savo poreikį.

4.Q:Ar tai darbo su "Google" Namuose?

A:Taip,tikrai.Ir tai taip pat suderinama su Alexa balsu.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


App Smart gyvenimas/Tuya
Modelio Numeris Smart Lizdas/Kištukas
KINTAMOSIOS srovės Dažnis 50-60HZ
Įtampa AC 100-240V
Prekės Pavadinimas MoesHouse
Belaidžio Tipas WiFi 2.4 G

Panašūs produktai