SONY Xperia Z3 Ekrano Originalus 1920x1080 5.2" LCD Sony Z3 Ekranas Touch Ekranas su Rėmu D6603 D6633 D6653 L55T

€13.06

Pridėti prie pageidavimų

Produkto aprašymas


Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mielas drauge ,

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę .

Mes turime gamybos liniją ,mes galime pasiūlyti produktus, kurie yra tiesiogiai ir pasiūlyti produktus didmeninių kainų .

Mūsų profesionalų darbo grupė teiktų geros kokybės produktus , mes pažadame, kad kiekvieną denara jūs praleisti dėl prekės yra vertas, o ne Dėmesio:

Prieš pirkdami turi skaityti: Mieli draugai, visos prekės bus patikrintas prieš pristatymas, patikrintas prieš vežimą, ir stengiamės, kad pakuotėje pat.Tačiau, vis tiek bus kai kurioms prekėms buvo pažeista tranzitu.Jei problema kyla, kokybiškų prekių, pirkėjų turi grąžinti prekes, mes sugrįžo dirbti, ir grįžo į klientų poreikius, mokėti krovinių(Nes visi jie yra nemokama laivybos, mes turėjo mokėti siuntimo kaina į savo šalį).Jei pirkėjas atsisako siųsti juos atgal, aš galiu\' grąžinti visus pinigus.Jeigu pirkėjas nesutinka su šiomis taisyklėmis, prašome nepirkite šioje parduotuvėje produktus.

Labai ačiū pirkėjai mūsų įmonė\ \ 's paramos, mes pasistengsime padaryti kiekvieno užsakymo gerai.

Be to, Jei produktas turi skirtingų rūšių ir skirtingų spalvų, prašome leiskite man žinoti, kuris jums reikia.Jei ne, mes atsiųsime atsitiktinai.

prieš įdiegti LCD, prašome prisijungti tik LCD motherborad išbandyti.jei veikia gerai, įdiegti jį, jei ne, padarykite vaizdo ir contect mums.

Jums gali turėti gražią patirtį mūsų parduotuvės !

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Prekės Pavadinimas LISM

Panašūs produktai