Jianzhan Japonų Stiliaus Didelis Arbatos Dubenėlį Matti Dubenį Japonų Arbatos Rinkinys, Skersmuo 12cm Heilght 7cm Puikus Tenmoku Glazūra

€27.00

Pridėti prie pageidavimų

į viršų

Produkto aprašymas


Kokios Priminimai:

Jis naudojamas Kinų Tradicinės ir Song Dinastijos rūmų krosnies keitimas craftmenship, kiekvieną veikia natūraliai susiformavo į krosnį pagal aukštus temporature apie 1300 laipsnių, todėl kiekvieno gamintojo yra ne visai tas pats, pls maloniai leisti nedidelis skirtumas, jei jūs nieko prieš, tai, pls, prašome susisiekti su mumis dėl nekilnojamojo photoes prieš kad, ačiū!Modelis yra natūraliai susiformavę į krosnį pagal aukštus temporature apie 1300 laipsniu, modelis yra ne drawed ant puodelio, modelis ne išnyks amžinai, priešingai, jei jūs naudojate šią teacup iki kai kurių ne.kartų, jos modelis, spalva pasikeis, tai fantastiška.

Aprašymas: Būklė :visiškai naujas, Dydis : Ø12.0 x 7.0 cm / Ø4.72" x 2.76"

Talpa : 300ml/10.2 oz Taikoma ir plačiau - Arbata, Matti, Kavos, Vyno, Vandens Klasikinio apdaila: Namo, Biuro, Klubo, Svetainės, Fojė, Virtuvė Colletable & Vertinga –Jianzhan yra ne tik kasdien būtina, tačiau taip pat senovinių Amatų, Daugiau vartoti ir daugiau didelės vertės, ji ateina su sertifikatu.

Prekės Aprašymas :

Jianzhan yra istorinis arbatos puodelio/dubenėlį porceliano padengta geležies glazūra vadinamas Tenmoku glazūra, ir tai buvo tipinės formos.Jis yra garsus, nes Kinų Song Dinastijos(960-1279), tuo metu, jianzhan buvo naudojamas tik Karalienė ir Kilnus.Gegužės 23, 2011, krosnies statyba ir uždegimo technologija buvo įtraukta į trečiąjį partijos tarptautinės nematerialaus kultūros paveldo.Į Rugs.2017 BRICS Susitikimo, Jianzhan buvo suteikta kaip nacionalinės dovanos vadovai šalių, dalyvaujančių posėdyje.

Jianzhan Vertę 1. Jianzhan poveikis-minkštinantis vandenį ir gyvojo vandens, ir pagerinti skonio arbata; 2. Išlaikyti šilumos saugojimo ilgą laiką ir pagerinti šarmingumą arbata, sriuba, geresnio skonio arbata.Ir gali paskatinti ir sustiprinti aromato arbata; 3. Saugojimas ir konservavimas; 4. Spalvų kaita po naudojami: arbata ar vanduo yra imbibed pagal Jianzhan.Tiesiog laikyti, naudoti ir nuvalykite audiniu,spalva pasikeis, kitų stilių.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Keramikos Tipas Porceliano
Modelis JZ190117-59
rankų darbo Amatai buvo paveldėtas iš Song dinastija, nedaug žmogus gali padaryti tai dabar
Funkcija minkština vandens, laikyti šilčiau, arbata bus geresnio skonio
Formos Vieno Sluoksnio
spalva mėlyna
Tipas japonų arbatos puodeliai
Prekės Pavadinimas MOZHAN
Medžiaga Keramikos
Pavadinimas Matti dubuo
Kilmės kinija dubuo
Taikoma plačiau Arbata, Matti, Kavos, Vyno, Vandens
Technika Pagal Įstiklintas
Arbata matti žalioji arbata,palaidų lapų arbatos, visų arbatų
Naudojimas geriamojo, surinkimas, apdaila
Tomas 300ml/10.2 oz

Panašūs produktai