Remonto Įrankiai, "PASIDARYK pats" Automobilių Kėbulo Paintless Dent Repair Tool Set Dent Kamščiatraukis Atvirkštinio Plaktukas Valiklis Keltuvai dėl Krušos padaryta Žala

€5.87

Pridėti prie pageidavimų

Įrankiai

Produkto aprašymas


KODĖL priemones???

Pirmasis pasirinkimas ir greičiausias būdas pašalinti dings ir įlenkimai automobilio dažymas.Aplinkos protectionit ir tai nėra pažeisti originalius dažus.

Pastaba:

1) Naudoti reguliuojamas kėlimo-mode kilnojamojo trikojo kamščiatraukis ir pritaikyti jį prieš dydis prezidentas. 2) operacijos Metu , jums reikia nustatyti savo jėga palaipsniui, kol vieta, kur dent, yra traukiamas į butą ir atsigavo visiškai. 3) Dent Keltuvai išspausti sukelti leis jums kontroliuoti ir masažas durų dings ir krušos padaryta žala, kol norimų rezultatų pasiekti. 4) Nauja medžiaga ir naujas dizainas, stipresnis. 5) Jis yra efektyvus automobilio dažų nebuvo sugadintas arba krekingo.

Kaip naudoti paintless dent repair kits?

1. Valyti dent švaria drėgna šluoste (galite naudoti geltonos linijos valdybos patvirtinti dent) 2. Pritvirtinkite klijais klijuoti į klijų pistoletas, nuspausti gaiduką ir leiskite klijais klijuoti patekti į klijų pistoletas, prijunkite maitinimo šaltinį ir įkaitinkite 5 minutes 3. Naudokite tinkamą piešimo tarpiklis.Didelis dent reikia daug piešimo tarpiklis. 4. Traukite sukelti ir taikyti piešimo tarpiklis su karštojo išspaudimo (ekstruzijos) klijai 5. Greitas vieta piešimo tarpiklis su karšto lydalo klijai centre dent, paspauskite lengvai, kol klijai gydo ir laikosi (Leiskite klijams kietas apie 8 minutes.Aušinimo laikas turėtų būti mažiau nei 10 minučių ir turėtų būti šiek tiek trumpesnis žiemą) 6. Suderinti T-formos remontininkas ir paspauskite piešimo tarpiklis su karšto lydalo klijai, traukti stumdomas lazdele atgal atsigriebti dent 7. Patikrinkite Liniją su valdyba.Jei dent vis dar egzistuoja, trankyti jį šiek tiek su tiesinimo plaktuku ar parkeris 8. Švarus, suremontuotas vietą švaria drėgna šluoste.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


funkcija 6 kėbulo remontas
Funkcijos 2 dent repair
Pakuotė Dėžutė
Kilmės KN(Kilmės)
Dydis 12cm*12cm*10cm
funkcija 5 Automobilių Remonto Įrankiai, Gumos
Modelio Numeris WH-048-Mėlyna
Funkcija 4 Siurbimo Taurės Automobilių Dent Nuėmiklių Rinkinys
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROS
Prekės Pavadinimas FURUIX
funkcija 3 Karšto Lydalo Klijai Klijų Lazdelės Karšto
Inludes klijų lazdelės /klijų pistoletas/klijai skirtukai
Prašymas Buitinių Įrankių Rinkinys
Tipas reketas
Kokybė Aukštos Kokybės
Funkcija 1 Automobilių Dent Nuėmiklių Rinkinys Įrankiai
laivybos greitai Su 48 Valandas

Panašūs produktai