5vnt Vartų kontrolės DOORHAN transmitter2 4 kanalų 433.92 MHz Nuotolinio valdymo garažo vartai geležinkelių kodas key chain barjero

€20.13

Pridėti prie pageidavimų

Produkto aprašymas


DOORHAN SIŲSTUVAS 2 / SIŲSTUVO 4

Aprašymas:

1. Programavimo tipo: Programavimas su imtuvu 2. Kanalų skaičius: 4 3. Kodas: geležinkelių kodas 4. Dažnis: 433MHz

Suderinama Modelis

Visi DOORHAN nuotolinio valdymo 433mhz geležinkelių kodas pavyzdžiui: Doorhan Siųstuvas 2 Doorhan Siųstuvas 4 Premium RC juoda 4 prašome atkreipti dėmesį , kad mūsų remote pultelis yra SUDERINAMAS / PAKEITIMAS /KLONAS, nuotolinio valdymo , ne originalu.

Programavimo / Mokymosi Instrukcija

Programa Vartai / Garažo Durų Atidarymo, taip pat, kaip originalas DOORHAN Siųstuvas 4 nuotolinio valdymo pultai, prašome kreiptis į savo imtuvas, naudotojo vadove.Tipiškas DOORHAN Garažas Valdymo Skydas, programavimo procedūra yra tokia: 1. Paspauskite ir atleiskite mygtuką R imtuvo. 2. Kairėje pusėje panelė bus rodoma 0 dingsta iš karto. 3. Paspauskite bet kurį mygtuką du kartus, kodavimas yra baigtas. 4. Paspauskite siųstuvo mygtuką, patikrinti veikimą.Pastaba: Norėdami pašalinti vieną siųstuvą, asmens kodas arba visi siųstuvas kodai iš imtuvo atminties prašome nurodyti jūsų imtuvas, instrukcija.

Ištrinti Visas Kodai

1. Maitinimo įjungimas į DHRE-2 imtuvas vienetas. 2. Paspauskite KODAS mygtuką 10 sekundžių KODAS1 (arba SW1) - jei naudojate CH1, CODE2 (arba SW2) - jei naudojate CH2. 3. LED1 bus mirksi 10 sekundžių, tada išjunkite 2 sekundes ir flash du kartus patvirtinti, kad atmintis yra aiški. 4. Atleiskite mygtuką.Visus esančius kodus, įskaitant mandagumo šviesos kodai, dabar turėtų būti išbraukta.Patvirtinkite tai, paspausdami siųstuvų anksčiau buvo naudojamas valdyti prietaisą.Neturėtų būti jokio atsakymo.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Medžiaga metaliniai ir PVC
Naudoti Jungiklis
Pavadinimas1
Paramos PROGRAMĄ No
Kanalas 4
Kilmės KN(Kilmės)
Perdavimo atstumas 30-100meters (atviroje erdvėje)
Belaidis Ryšys RF
Suderinamas doorhan siųstuvas 2,doorhan siųstuvas 4
Modelio Numeris 015-DOORHAN
Pakuotė Taip
NAME3 DOORHAN nuotolinio už barjero
Prekės Pavadinimas Scimagic-RC
Sertifikavimo CE
Įtampa 12v
Name2 DOORHAN barjeras nuotolinio
Dažnis 433mhz

Panašūs produktai